jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۷۱۰۱۷   ۲۰ دی ۱۳۹۴  |  ۰۸:۰۰

یکی از بازی‌های نقش‌آفرینی خوبی که برای کنسول‌های نسل هفتم عرضه شد Dragon’s Dogma: Dark Arisen نام داشت که البته شاید آن‌طور که مستحق بود دیده نشد و در میان سیل دیگر بازی‌های بزرگ گم شد. با این حال آنها که توانستند بازی را تجربه کنند، لحظات شیرینی را برای خود رقم زدند.

خوشبختانه این هفته نسخه PC بازی شامل تمام محتواهای اضافی نسخه‌های کنسولی از راه می‌رسد و دوستداران بازی‌های نقش‌آفرینی حماسی بهتر است حتما آن را تجربه کنند. بازی شما را در محیطی بسیار پهناور قرار می‌دهد که می‌توانید آزادانه در آن گشت‌ و گذار کرده و ماموریت‌های مختلف شامل شکار اژدها را دریافت کنید.‌ سیستم مبارزات بازی بسیار نرم و روان بوده و شبیه بازی‌های سبک اکشن طراحی شده است. نکته جالب در گیم‌پلی بازی این است که شما تنها قهرمان دنیا نیستید و سه کاراکتر دیگر که توسط هوش مصنوعی کنترل می‌شوند شما را همراهی می‌کنند. هر کدام از این افراد توانایی‌ها و قدرت‌های منحصر‌به‌فرد خود را دارند که ارتقا و بهبود آنها تا حد زیادی به شیوه بازی کردن شما و مهارت‌هایی که برای خود اتخاذ می‌کنید بستگی دارد.‌ در نسخه PC بازی می‌توانید این همراهان را به‌صورت آنلاین به دوستان خود قرض دهید تا به توفیق آنها در به دست آوردن اهدافشان کمک کرده و سهمی هم به شما تعلق بگیرد. مثلا اگر یکی از این افراد در ماموریت‌هایی که برای دیگران انجام می‌دهد با دشمن جدیدی مواجه شود، تجربه‌ای به دست می‌آورد که هنگام مواجهه خود شما با آن دشمن می‌تواند به پیروزی‌تان کمک کند. سهم از گنجینه‌ها و جواهراتی که پیدا می‌شوند نیز جای خود دارد.

Dragon’s Dogma: Dark Arisen عنوانی فانتزی حماسی است که شما را به مقابله با دشمنانی عظیم و خطرناک دعوت می‌کند.

یک داستان ماورایی

Oxenfree یک داستان هیجان‌انگیز ماورایی در مورد گروهی از دوستان است که به‌صورت تصادفی باعث باز شدن یک شکاف اسرارآمیز می‌شوند. شما در نقش الکس قرار دارید، یک نوجوان سرکش و پرانرژی که برادرناتنی خود را برای تفریحی شبانه به یک جزیره متروک نظامی آورده است. با فرا رسیدن شب، آنها به شکلی تصادفی دروازه‌ای به دنیای اشباح را می‌گشایند که سفر تفریحی‌شان به جزیره را به ماجرایی خطرناک و هیجان‌انگیز تبدیل می‌کند. این‌که چه اتفاقاتی بر سر الکس و دیگر دوستانش می‌آید و در برخورد با حوادث جزیره چگونه برخورد می‌کنند، کاملا به تصمیم‌های شما در گیم‌پلی بستگی دارد. این تصمیم‌ها می‌تواند راه خروج را پیدا کرده و از طرفی پرده از راز اتفاقات جزیره بردارد. این بازی برای PC منتشر می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

جمهوری اسلامی ایران دارای یک نظام مردم‌سالار دینی است و محصول انقلاب اسلامی ایجاد بزرگ‌ترین نظام دموکراتیک بر‌مبنای تفکر اسلامی در سطح دنیاست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر