jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۴۴۳۲۰   ۱۸ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

جام جم ورزشی: ملی پوش اسپانیایی چلسی از رانندگی کردن محروم شد!

محرومیت ستاره چلسی از رانندگی

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، سسک فابرگاس هافبک اسپانیایی چلسی به مدت شش ماه از رانندگی کردن محروم شده است. او به دلیل سرعت غیر مجاز با این جریمه روبرو شده است.

روزنامه دیلی میل امروز نوشت: فابرگاس ستاره شیر‌های لندن به مدت 6 ماه از رانندگی تعلیق شد و باید از این به بعد راننده‌ شخصی استخدام کند تا به کارهای روزمره‌اش رسیدگی کند.

فابرگاس که در فصل گذشته با بازی‌های درخشانی که به همراه چلسی از خود به نمایش گذاشت توانست قهرمان لیگ جزیره شود اما امسال شاگردان مورینیو در بحران قرار دارند و با گذشت 8 هفته از این فصل با 8 امتیاز در رده 16 جدول قرار دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها