jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۴۴۳۲۰   ۱۸ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

جام جم ورزشی: ملی پوش اسپانیایی چلسی از رانندگی کردن محروم شد!

محرومیت ستاره چلسی از رانندگی

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، سسک فابرگاس هافبک اسپانیایی چلسی به مدت شش ماه از رانندگی کردن محروم شده است. او به دلیل سرعت غیر مجاز با این جریمه روبرو شده است.

روزنامه دیلی میل امروز نوشت: فابرگاس ستاره شیر‌های لندن به مدت 6 ماه از رانندگی تعلیق شد و باید از این به بعد راننده‌ شخصی استخدام کند تا به کارهای روزمره‌اش رسیدگی کند.

فابرگاس که در فصل گذشته با بازی‌های درخشانی که به همراه چلسی از خود به نمایش گذاشت توانست قهرمان لیگ جزیره شود اما امسال شاگردان مورینیو در بحران قرار دارند و با گذشت 8 هفته از این فصل با 8 امتیاز در رده 16 جدول قرار دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر