jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۴۴۳۲۰   ۱۸ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

جام جم ورزشی: ملی پوش اسپانیایی چلسی از رانندگی کردن محروم شد!

محرومیت ستاره چلسی از رانندگی

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، سسک فابرگاس هافبک اسپانیایی چلسی به مدت شش ماه از رانندگی کردن محروم شده است. او به دلیل سرعت غیر مجاز با این جریمه روبرو شده است.

روزنامه دیلی میل امروز نوشت: فابرگاس ستاره شیر‌های لندن به مدت 6 ماه از رانندگی تعلیق شد و باید از این به بعد راننده‌ شخصی استخدام کند تا به کارهای روزمره‌اش رسیدگی کند.

فابرگاس که در فصل گذشته با بازی‌های درخشانی که به همراه چلسی از خود به نمایش گذاشت توانست قهرمان لیگ جزیره شود اما امسال شاگردان مورینیو در بحران قرار دارند و با گذشت 8 هفته از این فصل با 8 امتیاز در رده 16 جدول قرار دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر