jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۴۳۷۴۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

عبدالله اسکندری دیروز در صفحه اینستاگرام خود عکسی از زنده‌یاد ناصر گیتی‌جاه منتشر کرد. این عکس مرحوم گیتی‌جاه را با گریم محمدرضا پهلوی برای بازی در تله‌فیلم سقوط نشان می‌دهد. گیتی‌جاه متولد 1314 بود و در 19 فروردین 1393 فوت کرد.

او اولین بازیگری بود که در بعد از انقلاب نقش محمدرضا شاه پهلوی را در سریال طبل توخالی بازی کرد و در فیلم سقوط همین نقش را تکرار کرد. گیتی‌جاه در فیلم خوابم میاد به کارگردانی رضا عطاران بازی کرد و برای این فیلم از سی‌امین جشنواره فیلم فجر دیپلم افتخار دریافت کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر