jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۶۹۷۰   ۲۷ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۰:۱۰

جام جم ورزشی: بارسلونا در دیدار برگشت سوپرجام اسپانیا به دلیل اخراج جرارد پیکه 10 نفره بازی کرد.

توهین رکیک پیکه به داور

به گزارش جام جم ورزشی ، جرارد پیکه در دقیقه 55 دیدار بارسلونا و اتلتیک بیلبائو اخراج شد. پیکه در آن دقیقه از آن بازی بر سر کمک داور به خاطر اینکه آفساید بازیکن حریف را نگرفت، داد و فریاد زد و چند هم‌تیمی‌‌اش هم به او ملحق شدند. به گزارش شبکه رادیویی کوپه اسپانیا، پیکه در اعتراض خود از الفاظی رکیکی که با آنها نه تنها به خود کمک داور، بلکه خانواده‌اش توهین شد، استفاده کرده است.

به گزارش اسکای اسپورت، پیکه از نخستین بازی بارسلونا در فصل جدید لالیگا محروم است اما بر اساس آخرین اخبار او به دلیل توهین رکیک به کمک داور با چند جلسه محرومیت روبرو خواهد شد.

بارسلونا با تساوی یک بر یک مقابل بیلبائو در مجموع دو بازی پنج بر یک شکست خورد تا جام قهرمانی سوپرجام را به این تیم ایالت باسک بدهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها