jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۲۶۲۰۶   ۲۵ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

آی مک 27 اینچی و 5K یک رایانه زیبا و تمام عیار است، اما با قیمتی که دارد برای خیلی‌ها در حد یک محصول قابل ستایش که از دور به آن نگاه کنند باقی می‌ماند. ولی اخبار حاکی است که بزودی باید منتظر یک آی‌مک کوچک‌تر 21.5 اینچی با رزولوشن 4K باشیم.

بتازگی وبسایت فرانسوی Consomac تصاویری از آخرین نسخه OS X با نام El Capitan بتا را منتشر کرده که در دو تای آنها دو آی مک 5K را می‌بینیم و تصویر سوم یک نوع 21.5 اینچی با صفحه‌نمایش رتیناست.

رزولوشن آی‌مک جدید 2304 در 4096 پیکسل خواهد بود. این میزان کمی بیش از دو برابر رزولوشن آی‌مک 21.5 اینچی فعلی با رزولوشن فول اچ‌دی است.

قیمت آی‌مک 21.5 اینچی 1099 دلار است و نسخه رتینای آن گران‌تر از اینها خواهد بود. ولی هر چقدر هم گران باشد قطعا از نسخه 27 اینچی و 5K با قیمت 1999 دلار ارزان‌تر است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر