هفت روز از فیلمبرداری جدیدترین فیلم سینمایی مسعود ده نمکی با نام «رسوایی ۲» می‌گذرد و اکثر بازیگران این فیلم جلوی دوربین رفته اند.
کد خبر: ۸۲۴۲۲۷
تصاویر جدید از «رسوایی 2» ده نمکی

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فیلم سینمایی «رسوایی2» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی 10 مرداد با بازی بازیگرانی چون اکبر عبدی، محمدرضا شریفی‌نیا سحر قریشی، اسماعیل خلج و فخرالدین صدیق شریف، امیر نوری مقابل دوربین رفت. فیلمبرداری این فیلم سینمایی در نزدیکی مجلس شورای اسلامی در محله‌ای امامزاده یحیی آغاز شده است و این روزها در خیابان‌های تهران ادامه مراحل فیلم‌برداری پشت سر می‌گذارد.

داستان اصلی این فیلم سینمایی با محوریت شخصیت حاج یوسف با بازی «اکبرعبدی» است که بنا است با یک پیش‌بینی غیر منتظره قصه اصلی را پیش ببرد، از نکات قابل توجه این اثر داستان‌های فرعی است که در درون قصه اصلی قرار گرفته است.

در قسمت دوم این فیلم سینمایی، 10 سال از زمان ماجرای اول گذشته است و اتفاقات در شهری فرضی رخ می دهد. در «رسوایی 2» باز هم حاج یوسف با چالش های مختلفی از طرف اهالی محل روبرو می‌شود و بار دیگر از جامعه طرد می شود.

عوامل این فیلم سینمایی عبارتند از تهیه‌کننده: مسعود ده‌نمکی، مدیر فیلم‌برداری: فرشاد گل‌سفیدی، طراح گریم: امیر اسکندری، مشاور تهیه: مجتبی امینی، مدیر تولید: محمود محمدطائمه، مدیر صدابرداری: محمود خرسند، طراح صحنه و لباس: علی‌ نصیری‌نیا، دستیار اول کارگردان: نورالدین گودرزی، دستیار برنامه‌ریز: آلما سعادتی‌فر، تدوین: امیرشیبان خاقانی،عکاس: حسن شجاعی، منشی صحنه: مرضیه آذری، مدیران تدارکات: پرویز کاظم‌لو- علی همت، مسوول بدلکاران: جعفر کیوان‌رضایی.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
ده نمكی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۲ - ۱۸ مرداد ۱۳۹۴
۰
۰
این مسخره بازی تا چند ادامه داره گویا پول زیر دندونشون بد جوری مزه كرده.
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها