jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۳۴۵۵   ۱۴ مرداد ۱۳۹۴  |  ۲۱:۰۱

جام جم ورزشی: این سه اساتید جنگ روانی لیگ برتر انگلیس هستند.

جنگی ترین مربیان لیگ برتری!

به گزارش جام جم ورزشی ، تا چند روز دیگر لیگ برتر انگلیس شروع می شود تا بار دیگر شاهد رقابت های جذاب دومین لیگ برتر فوتبال جهان باشیم. این لیگ سرشار از خبر و حاشیه های ریز و درشت مختلف است که تا آخرین هفته لیگ برتر انگلیس هم تمام نمی شوند. یکی از حاشیه های لیگ برتر انگلیس مربیانی هستند که مدام با دیگران درگیری دارند و در مصاحبه هایشان دیگران را مورد نقد قرار می دهند. البته این دست از مربیان فعلا در سه نام خلاصه می شوند؛ خوزه مورینیو، آرسن ونگر و لوئیس فن خال. این سه که هدایت چلسی، آرسنال و منچستریونایتد را بر عهده دارند.

مورینیو که مدت هاست به عنوان استاد جنگ روانی در فوتبال انگلیس شناخته می شود. البته بزرگ ترین دشمن او آرسن ونگر است که این در طول فصل بارها با یکدیگر درگیری لفظی پیدا می کنند. مورینیو به عنوان نخستین فردی در فوتبال انگلیس معرفی می شود که جنگ های روانی زیادی را در آستانه بازی های حساس راه می اندازد.

سومین مربی جنگنده لیگ برتری ها لوئیس فن خال است. البته او در فصل اخیر به خوبی با شرایط فوتبال انگلیس آشنا شده و در زمینه مصاحبه های حاشیه ای حرف های زیادی برای گفتن دارد هر چند به پای آرسن ونگر و خوزه مورینیو نمی رسد.

بر اساس گزارش سایت اسپورتولوژی این سه به عنوان جنگی ترین مربیان لیگ برتری شناخته می شوند. ممکن است در فصل آتی لیگ برتر انگلیس مربیان دیگری پیدا شوند که بخواهند روی دست این اساتید جنگ روانی بلند شوند.

فوتبال

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر