jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۲۳۲۶۳   ۱۴ مرداد ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

صرفه‌جویی در آب / ایجاد حساسیت در شهروندان بهترین راه صرفه‌جویی در مصرف آب است. این حساسیت خوشبختانه در آقای طاهری وفا از شهریار ایجاد شده و از مسئولان شهرداری خواسته با کاشت درختانی که به آب کمی نیاز دارند، در مصرف آب صرفه‌جویی کنند.

کسر از خدمت/ علت اجرایی نشدن کسر از خدمت افراد متاهل و صاحب فرزند که خود را برای خدمت وظیفه معرفی کرده‌اند، چیست؟ این سوال آقای احمدوند از قم است که با توجه به سیاست‌های افزایش جمعیت و لزوم اعطای مشوق به افراد، پرسش
بجایی است.

کاهش حق بیمه / آقای انصاری از مشکین‌شهر یکی از افراد تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی و تحت پوشش بیمه خویش فرماست که پرداخت ماهانه 200 هزار تومان برایش دشوار است. او خواستار تعدیل حق بیمه‌هاست.

برای مشاهده سوابق بیمه با موبایل کلیک کنید.

نان‌های بی‌کیفیت / بی‌شک خیلی‌ها با آقای عباسی از گلستان موافق هستند. او معتقد است کیفیت نان‌های آزادپز اسفبار است. این شهروند در پی یافتن چرایی این مشکل است که جا دارد مسئولان پاسخی درخور برای این معضل همگانی داشته باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر