jamejamnashriyat
نشریات تپش کد خبر: ۸۱۸۹۷۸ ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

چهره این هفته با افتخار تقدیم می‌شود به افرادی که هفته گذشته زندگی بخشیدند.

در آخرین روزهای ماه رمضان دو مادر در دادسرای جنایی تهران کار بزرگی را رقم زدند. آنها قاتل فرزندان خود را بخشیدند تا فرصتی دوباره برای زندگی داشته باشند. دو قاتل در جنایت‌های آنی به دلیل عصبانیت مرتکب قتل شده بودند و از کار خود ابراز پشیمانی کردند. این دو مادر وقتی متوجه پشیمانی قاتلان فرزندان خود شدند آنها را بخشیدند تا فرصتی برای جبران گذشته خود داشته باشند.

در این هفته اهدای عضو دو کودک به هفت بیمار نیازمند به آنها زندگی داد. این دو کودک که دختر و پسر خاله بودند در جریان یک تصادف در جاده شاهرود دچار مرگ مغزی شدند‌ و اعضای بدنشان به بیماران نیازمند اهدا شد. اعضای بدن این دو کودک به هفت بیمار پیوند زده شد تا یاد آنها برای همیشه جاودانه شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر