jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۸۸۳۴ ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

ملی‌پوش پرتاب دیسک موفق شد سهمیه ورودی مسابقات جهانی پکن را کسب کند.

به گزارش سایت فدراسیون، احسان حدادی در رقابت‌های قهرمانی کشور لوکزامبورگ با پرتاب 22/65 متر موفق شد ورودی مسابقات جهانی پکن را کسب کند. وی در این مسابقه عنوان نخست را به خود اختصاص داد. حدادی هم‌اکنون در کشور آلمان به تمرینات خود ادامه می‌دهد و امیدوار است با رسیدن به شرایط ایده‌آل ورودی المپیک ریو را نیز کسب کند. پیش از این محمدجعفر مرادی، دونده ماراتن ایران موفق شد ورودی مسابقات جهانی را به دست آورد. مسابقات جهانی 2015 از 31 مرداد تا 8 شهریورماه در ورزشگاه آشیانه پرنده پکن برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

دقیقاً 10سال پیش، رهبر معظم انقلاب با اشراف کامل از شرایط محیطی و محاطی کشور و آگاهی از آینده جامعه، مهم‌ترین مسأله روز اقتصادی را شیوه مصرف آحاد مردم ومسؤولان و راه برون‌رفت از مشکلات پیش‌رو را صرفه‌جویی عمومی و اصلاح الگوی مصرف دانستند و بر این اساس، شعار سال 88 را «حرکت به سمت اصلاح الگوی مصرف» نام نهادند و فرمودند: «من آنچه را که می‌خواهم در این برهه عرض کنم این است که ملت عزیز جداً از اسراف و زیاده‌روی پرهیز کنند. چون وضع جامعه ما از لحاظ مصرف، وضع خوبی ندارد...عادت‌های ما، سنت‌های ما، روش‌های غلطی که از این و آن یاد گرفته‌ایم، ما را سوق داده است به زیاده‌‌روی در مصرف به نحو اسراف. یک نسبتی باید در جامعه میان تولید و مصرف وجود داشته باشد. امروز در کشور ما اینجوری نیست.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر