jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۸۴۰۴ ۳۰ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

پاسخ تنابنده به نقدهای تند از نخستین ساخته سینمایی‌اش:

قصه «گینس» کامل شکل نگرفت

محسن تنابنده که این روزها تجربه نخستین کارگردانی خود، فیلم «گینس» را روی پرده سینما دارد، با تاکید بر این که عوامل مختلفی باعث شد قصه «گینس» کامل شکل نگیرد، درباره این فیلم گفت: قصه «گینس» بر اساس یک ماجرای واقعی آماده شد و بسیار نقادانه است. افسوس قصه دچار ماجراهایی شد که کاملا منعقد نشد، ولی فکر می‌کنم از حیث قصه، سر و شکل، کارگردانی و لحن فیلم قابل بررسی است.

به گزارش فارس، این بازیگر شناخته شده کشورمان که پیشتر متهم به ساخت فیلمی بر مبنای فروش و گیشه شده است، در این باره توضیح داد: با وضعیتی که در سینما با آن مواجه هستیم و دیده می‌شود کارگردان‌های بزرگ با فیلم‌های چندم هم دچار نقصان‌هایی هستند، «گینس» به عنوان اولین کار در سینمای ایران ارائه شد. فشار سرمایه‌گذاران برای بازگشت سرمایه در سینمای ایران از یک سو و نداشتن بودجه دولتی از سوی دیگر فیلمسازان را تحت فشار قرار می‌دهد. در چنین شرایطی ما گینس را با بودجه شخصی ساختیم.او درباره انتقادات زیادی که به این فیلم می‌شود، گفت: تا به امروز درباره «گینس» نقد جدی ندیدم یک تعداد یادداشت دیدم. نقدی ندیدم که برایم قابل تامل باشد و به آنها فکر کنم.تنابنده افزود: یکی از حسن‌های کار من این بود که با بازیگر توانمندی مثل رضا عطاران برخورد داشتم و چون شیمی و جنس بازی‌هایمان به هم می‌خورد، توانستیم یک هماهنگی‌هایی را به دست بیاوریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر