jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۸۰۷۳ ۲۹ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

ایکر کاسیاس که هفته گذشته و پس از 25 سال باشگاه رئال‌مادرید را ترک کرد و به پورتو پرتغال پیوست، توانست در پیروزی تیمش نقش داشته باشد.

پورتو مقابل دویسبورگ با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسید. کاسیاس که در 45 دقیقه نخست درون دروازه تیمش قرار گرفت، موفق شد دروازه‌اش را بسته نگه دارد تا تیمش در پایان 90 دقیقه هم پیروز از زمین مسابقه خارج شود. هر دو گلی که در این دیدار به ثمر رسید، در نیمه دوم بود که کاسیاس در زمین حضور نداشت. در این دیدار یاسین براهیمی در دقیقه 60 و هرنانی در دقیقه 63 گل‌های پورتو را وارد دروازه تیم دسته دومی آلمانی کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر