jamejamnashriyat
نشریات تپش کد خبر: ۸۱۷۳۴۱ ۲۴ تير ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

لطفا ذره‌بین کارآگاه را به سوی دیگری بیندازید تا هنگام خواندن روزنامه تو چشم خواننده نزند لطفا خودتان امتحان کنید متشکرم. محمد منصوری ازکرمان

تپش جذابیت خودش را ازدست داده وآن تپش قدیمی نیست، تپش فعلی شده مسائل حقوقی.

0919...7368

روزنامه جام‌جم بخصوص مسائل حقوقی تپش بی‌نهایت عالی و آموزنده است. من کارآموز وکالت هستم و هر روز بدون استثنا روزنامه جام‌جم را مطالعه می‌کنم.

الهه از کرمانشاه

وقتی ویژه‌نامه تپش این هفته را خواندم قلبم برای کودکان که قربانیان بی‌دفاع هستند به درد آمد، چون من یکی از همان کودکانم که در حال حاضر صاحب یک فرزند دختر هستم. من آماده انتقال تجارب خود برای بهبود وضع روح و روان کودکانی هستم که مورد تجاوز جنسی قرار گرفته‌اند.

0913...206

بنده به‌عنوان یک مشاور یکی از طرفداران و خوانندگان هفتگی ضمیمه تپش هستم و چند سال است این ضمیمه را به‌عنوان بایگانی و یادگاری نگه داشته‌ام. خواهشمندم صفحه خارجی‌ها را حذف کنید و بجای آن ازحوادث خودمان کار کنید.

بردبار از دشت مغان اردبیل

اگر امکانش هست صفحه شگفتی‌ها را بیشتر کنید با تشکر فراوان از روزنامه فوق‌العاده‌تان.

نیلوفر از فارس

طرح جدید تپش عالی شده است. لطفا درباره افرادی که مواد را ترک کرده و به زندگی جدید برگشته‌اند گزارش چاپ کنید.

مینو حافظی از ساری

اگر امکان داشته باشد خبرهای قسمت تقویم را دنبال کنید مثل خبر رها شدن کودکی در خیابان که عاقبت کودک چی شد؟ یا در صورت امکان در حال حاضر این کودک که چهل و نه سال دارد کجاست؟ سخت هست ولی صفحه فوق‌العاده‌ای می‌شود.

نظریان اززنجان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر