jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۶۲۳۴ ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۴۴

جام جم ورزشی: امید عمیدی با پیروز مقتدرانه مقابل حریف مکزیکی خود راهی نیمه نهایی شد و برنز خود را قطعی کرد.

امید عمیدی برنز خود را قطعی کرد

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو ، در ادامه ر‌قا‌بتهای تکواندوی یونیورسیاد امید عمیدی، نماینده وزن 87 - کیلوگرم ایران توانست حریف مکزیکی را مقتدرانه و با حساب ۲۴ بر۳ شکست دهد و به نیمه نهایی راه یابد تا برنزش قطعی شود.

وی در ابتدا با قرعه استراحت روبرو بود و در دیدار دوم خود مقابل حریفی از ساحل عاج با نتیجه‌ پنج بر دو پیروز شد و به جمع هشت نفر پایانی راه یافت.

امروز (یکشنبه) همچنین سروش احمدی با شکست مقابل جواد آچاپ بلژیکی از گردونه ر‌قا‌بتها خارج شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر