jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۸۱۵۸۷۵ ۲۰ تير ۱۳۹۴  |  ۱۳:۰۳

دیرین دیرین‌های تخصصی با نام «دیرین دیرین سلامت» به همکاری و حمایت سرمایه‌ای وزارت بهداشت در حال ساخت است.

«دیرین دیرین سلامت» در راه است

محمد ابوالحسنی تهیه‌کننده سینما و تلویزیون در خصوص روند تولید سری جدید «دیرین دیرین» گفت: دیرین دیرین‌های تخصصی با نام «دیرین دیرین سلامت» با همکاری و حمایت سرمایه‌ای وزارت بهداشت در حال ساخت است.

وی افزود: سری جدید از این انیمیشن محتوای تخصصی دارد و به حوزه سلامت می‌پردازد.

تهیه‌کننده این اثر گفت: فاز اول در 100 قسمت ساخته و به امید خدا بعد از ماه رمضان پخش خواهد شد.

ابوالحسنی در خصوص انیمیشن «دیرین دیرین» افزود: این انیمیشن 6 هزار قسمت ساخته خواهد شد و به موضوعات روز می‌پردازد و با عنوان اندیشه روز به مخاطب عرضه می‌شود.

وی در خصوص عوامل این اثر گفت: عوامل کار تغییر نمی‌کند اما هرچه در این کار جلوتر می‌رویم عوامل آن بیشتر می‌شود و علی درخشی کماکان کارگردان این اثر خواهد بود.

« دیرین دیرین » انیمیشنی است که هر روز براساس مسائل روز در زمان یک دقیقه‌ای از تلویزیون پخش می شود و تاکنون 200 قسمت از آن ساخته و پخش شده است.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر