jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۴۹   ۰۸ ارديبهشت ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۶

خوان سباستین ورون هافبک تکنیکی تیم ملی آرژانتین گفت که برای حفظ منچستریونایتد در بازی مقابل بایرلورکوزن سه شنبه این هفته خود را به آب و آتش می زند حتی اگر این بازی به بهای حذف او از جام جهانی تمام شود

ورون اضافه کرد: اواخر بازی هفته گذشته درد زیادی را تحمل می کردم ، اما کشیدگی تاندون من یک درد قدیمی است که خوشبختانه به عمل جراحی احتیاج ندارد.ورون ادامه داد: برای درمان به رم رفته بودم که کمک مربی تیم زنگ زد و گفت : می توانی بازی کنی یا نه ؛ و من گفتم بله من حاضرم خودم را فدای منچستر کنم ؛ چرا که در نبود هافبک های دیگر، تیم به من نیاز دارد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر