jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۱۱۱۹۸   ۰۳ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۴۸

دانشجوی کارشناسی ارشد به خاطر بی‌پولی در ایستگاه مترو زورگیری کرد.

پسر دانشجو زورگیر شد

به گزارش جام‌جم، عصر روز شنبه ماموران حراست یکی از ایستگاه‌های خط یک مترو در تماس با پلیس از دستگیری پسر زورگیری خبر دادند. با حضور ماموران مشخص شد پسر 28 ساله‌ای که قصد زورگیری با چاقو از یکی از مسافران مترو را در کنار دستگاه خودپرداز داشته، با هوشیاری ماموران حراست شناسایی و دستگیر شده است.

روز گذشته با انتقال متهم به نام بهنام به دادسرای ویژه سرقت، او در بازجویی‌ها با اعتراف به زورگیری از زن جوان گفت: دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد هستم و در خوابگاه زندگی می‌کنم. در کنار درس دنبال کار بودم که کاری برایم پیدا نشد. به همین خاطر سعی کردم درسم را زودتر تمام کنم و به شهرمان برگردم. این ترم به پایان رسیده بود و در خوابگاه نیز نمی‌توانستم بمانم. به همین دلیل به چند جا برای پیدا کردن کار سر زدم، اما هیچ کاری پیدا نکردم. درشهرمان هم هیچ کاری نبود و خشکسالی باعث شده کشاورزی نداشته باشیم، به همین دلیل از رفتن به شهرمان منصرف شدم. دیگر هیچ پولی حتی برای غذا خوردن نداشتم تا این‌که تصمیم به سرقت گرفتم تا با پرداخت پول به مراکز کاریابی کاری پیدا کنم. به همین دلیل آن روز در ایستگاه مترو متوجه شدم زن جوان مشغول گرفتن پول از عابربانک داخل ایستگاه است. آرام به او نزدیک شدم و با تهدید چاقو از او خواستم 200 هزار تومان برای من بگیرد، اما دقایقی بعد توسط ماموران مترو دستگیر شدم.

با اعترافات پسر جوان او به اتهام زورگیری با دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای 34 تهران بازداشت شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
شیما
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
وای خدا چه ناراحت كننده.دانشجوی ارشد مملكت ازنداری این كارو كرده.مسئولین پاسخ بدن
۰
۰
احسان
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
من متاسفم بخدا . كارشناسی ارشد داره هیچ شغلی براش پدید نیومده شما بگین ما جوونا چیكار كنیم.
۰
۰

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها