jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۰۶۳۵ ۰۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۲:۳۶

جام جم ورزشی: کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی، درخواست برزیل را برای رفع محرومیت نیمار رد کرد و بدین ترتیب، نیمار قادر به همراهی برزیل برای ادامه کوپا آمریکا نخواهد بود.

محرومیت نیمار تایید شد

به گزارش جام جم ورزشی ، نیمار پس از شکست 1-0 مقابل کلمبیا، با بازیکنان این تیم درگیر شد و از همین رو، با محرومیتی 4 جلسه ای روبرو شد. فدراسیون فوتبال برزیل در ابتدا به این تصمیم اعتراض کرد ولی شب گذشته، تایید کرد که اعتراض آنها رد شده و نیمار قادر به همراهی سلسائو نخواهد بود.
در بیانیه فدراسیون برزیل آمده:" پس از ملاقاتی که با نیمار و کادر فنی برزیل داشتیم، تصمیم گرفتیم که تصمیم کنفدراسیون آمریکای جنوبی مبنی بر محرومیت 4 جلسه ای نیمار را قبول کنیم.

به گزارش سایت گل فدراسیون برزیل و کادر فنی از این تصمیم و از دست دادن یکی از بهترین بازیکنانش ناراحتند. نیمار اردوی برزیل را روز دوشنبه ترک خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر