jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۰۶۳۵   ۰۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۲:۳۶

جام جم ورزشی: کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی، درخواست برزیل را برای رفع محرومیت نیمار رد کرد و بدین ترتیب، نیمار قادر به همراهی برزیل برای ادامه کوپا آمریکا نخواهد بود.

محرومیت نیمار تایید شد

به گزارش جام جم ورزشی ، نیمار پس از شکست 1-0 مقابل کلمبیا، با بازیکنان این تیم درگیر شد و از همین رو، با محرومیتی 4 جلسه ای روبرو شد. فدراسیون فوتبال برزیل در ابتدا به این تصمیم اعتراض کرد ولی شب گذشته، تایید کرد که اعتراض آنها رد شده و نیمار قادر به همراهی سلسائو نخواهد بود.
در بیانیه فدراسیون برزیل آمده:" پس از ملاقاتی که با نیمار و کادر فنی برزیل داشتیم، تصمیم گرفتیم که تصمیم کنفدراسیون آمریکای جنوبی مبنی بر محرومیت 4 جلسه ای نیمار را قبول کنیم.

به گزارش سایت گل فدراسیون برزیل و کادر فنی از این تصمیم و از دست دادن یکی از بهترین بازیکنانش ناراحتند. نیمار اردوی برزیل را روز دوشنبه ترک خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر