jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۰۶۳۵   ۰۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۲:۳۶

جام جم ورزشی: کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی، درخواست برزیل را برای رفع محرومیت نیمار رد کرد و بدین ترتیب، نیمار قادر به همراهی برزیل برای ادامه کوپا آمریکا نخواهد بود.

محرومیت نیمار تایید شد

به گزارش جام جم ورزشی ، نیمار پس از شکست 1-0 مقابل کلمبیا، با بازیکنان این تیم درگیر شد و از همین رو، با محرومیتی 4 جلسه ای روبرو شد. فدراسیون فوتبال برزیل در ابتدا به این تصمیم اعتراض کرد ولی شب گذشته، تایید کرد که اعتراض آنها رد شده و نیمار قادر به همراهی سلسائو نخواهد بود.
در بیانیه فدراسیون برزیل آمده:" پس از ملاقاتی که با نیمار و کادر فنی برزیل داشتیم، تصمیم گرفتیم که تصمیم کنفدراسیون آمریکای جنوبی مبنی بر محرومیت 4 جلسه ای نیمار را قبول کنیم.

به گزارش سایت گل فدراسیون برزیل و کادر فنی از این تصمیم و از دست دادن یکی از بهترین بازیکنانش ناراحتند. نیمار اردوی برزیل را روز دوشنبه ترک خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر