jamejamonline
ورزشی ورزش های پایه کد خبر: ۸۰۹۹۴۰   ۳۰ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۴:۴۳

جام جم ورزشی: یکی از مطرح ترین دونده های زن ایرانی به دلیل مصدومیت رقابت های جایزه بزرگ تایلند را از دست داد.

آسیب دیدگی دختر دونده ایرانی

به گزارش جام جم ورزشی، مریم طوسی به دلیل مصدومیت از مسئولان فدراسیون دوومیدانی تقاضا کرد وی را به رقابت های جایزه بزرگ تایلند اعزام نکنند.

وی در همین رابطه به سایت رسمی فدراسیون دوومیدانی، گفت: چند روز گذشته طی تمرینات آماده سازی از ناحیه همسترینگ پا آسیب دیدم و به همین دلیل از رفتن به رقابتهای جایزه بزرگ بازماندم.

او در ادامه گفت: با این شرایط نمی‌توانستم در رقابتهای تایلند بدوم و با نظر پزشک برای تشدید نشدن مصدومیت قرار شد در حال حاضر در میدان رقابت حاضر نشوم و مراحل درمان و فیزیوتراپی را پیگیری کنم.

رکورددار دوهای سرعت کشور در بخش بانوان توضیح داد: به احتمال زیاد به رقابتها جام کازانف قزاقستان خواهم رسید و تا آن زمان مصدومیتم بر طرف خواهد شد و نتایج خوبی کسب خواهم کرد.

طوسی در پایان گفت: برای ملی پوشان کشورم آروزی موفقیت دارم و امیدوارم که با دست پر از این رقابتها بازگردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها