jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۹۱۲۰   ۲۷ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۵:۲۹

جام جم ورزشی: هواداران یک باشگاه محبوب هرگز بازیکنانی را که به باشگاه خود پشت می کنند دوست ندارند.

رحیم، ستاره نفرت انگیز!

به گزارش جام جم ورزشی ، رحیم استرلینگ در دنیای فوتبال تازه ترین ستاره ای است که دل هواداران تیم خود را می شکند. او به شکل بهتری می تواند از لیورپول جدا شود اما خودش خواست تا اکنون "نفرت انگیزترین" بازیکن لیورپول باشد. حالا هواداران باشگاه بندرنشین آنقدر از دست او عصبانی هستند که دیگر او را با تمام توانایی هایش نمی خواهند. استرلینگ تنها 20 سال دارد و می توانست برای پیشرفت کمی بیشتر صبر کند و سپس از لیورپول جدا شود. اما او در جشن پایان سال باشگاه باز هم حرف از جدایی زد و گفت می خواهد از این تیم جدا شود. در یک نظرسنجی اخیر در لیورپول او یکی از نفرت انگیزترین بازیکن سال های اخیر باشگاهش معرفی شده است. استرلینگ مدام نظرش برای پیوستن به تیم آینده اش عوض می شود. این ستاره ابتدا آرسنال را به عنوان تیم بعدی خود معرفی کرد اما حالا می خواهد به منچسترسیتی برود.

بر اساس خبر یورو اسپورت پیشنهاد سیتی زن شیپ ها به استرلینگ چیزی حدود 40 میلیون پوند خواهد بود که وی را به یکی از گران ترین بازیکنان تاریخ لیگ برتر تبدیل می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر