jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۹۰۱۴   ۲۷ خرداد ۱۳۹۴  |  ۰۹:۴۳

جام جم ورزشی: دو تن از برترین و البته محبوب ترین مربیان فوتبال جهان در ابتدای فصل 2016-2015 تیم نخواهند داشت.

محبوب ترین مربیان بیکار دنیا!

به گزارش سرویس ورزشی جام جم آنلاین ، کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی و سابق رئال مادرید محبوب ترین مربی این باشگاه در 10 سال اخیر است که البته علیرغم میل هواداران و بازیکنان رئال از سمت خود برکنار شد. او با اینکه یک فصل بدون جام را پشت سر گذاشت اما باز هم هیچکس مایل به اخراج او از رئال مادرید نبود اما جاه طلبی های فلورنتینو پرز که فصل بدون جام را برنمی تابد باعث شد تا او جای خود را به رافائل بنتیس اسپانیایی بدهد. گفته می شود آنچلوتی می خواهد به مدت یک فصل استراحت کند بنابراین به پیشنهاد هیچ باشگاهی پاسخ مثبت نمی دهد. او قرار است گردن مصدوم خود را به تیغ جراحان بسپارد.

مربی محبوب بعدی کسی نیست جز یورگن کلوپ که او نیز می خواهد مدتی استراحت کند. او در حالی که محبوبیت فوق العاده ای نزد هواداران بوروسیا دورتموند داشت در پایان فصل برای همیشه با این باشگاه خداحافظی کرد به امید اینکه هدایت یک تیم بزرگ تر را بر عهده بگیرد اما این اتفاق هرگز نیفتاد و او تا رسیدن یک پیشنهاد بسیار خوب دیگر صبر می کند حتی اگر این صبر کردن به قیمت بیرون ماندن او برای یک نیم فصل تمام شود.

گفتنی است کلوپ روز گذشته 48 ساله شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر