jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۰۷۸۰۵ ۲۴ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۲:۲۵

جام جم ورزشی: شاید علی دایی پس از حدود یک سال دوری از فوتبال دوباره در مقام سرمربی به لیگ برتر فوتبال بازگردد.

دایی به لیگ برتر بازمی گردد؟

به گزارش سرویس ورزشی جام جم آنلاین، مدیر حقوقی شرکت متقاضی خرید راه آهن امروز در گفت و گو با فارس اظهار داشته اگر امر خرید این باشگاه محقق شود آنگاه با علی دایی جهت قبول سرمربی گری این تیم مذاکره می کنند.

علی دایی شهریور ماه سال گذشته در جنجالی ترین اخراج تاریخ لیگ برتر از پرسپولیس کنار گذاشته شد و جای خود را به حمید درخشان داد. او در این مدت به تمام پیشنهادات پاسخ منفی داد و هیچ تمایلی برای بازگشت به فوتبال از خود نشان نداد. اتفاقا یکی از همین پیشنهادات مربوط به باشگاه راه آهن می شد که علی دایی نپذیرفت. اکنون او بار دیگر مورد توجه راه آهنی قرار گرفته که در آستانه فروش قرار دارد. علی دایی همچنان در قبال بازگشت به فوتبال سکوت کرده و سعی می کند وقت خود را به امور شخصی و خانواده اش اختصاص دهد. البته به نظر می رسد با توجه به دوری 10 ماهه او از فوتبال دیگر وقتش رسیده که او تصمیم دیگری برای خود بگیرد. تجربه ثابت کرده دایی خیلی نمی تواند از فوتبال دور بماند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر