jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۷۴۴۱   ۲۳ خرداد ۱۳۹۴  |  ۲۳:۰۵

جام جم ورزشی: ستاره محبوب یوونتوس ترک کرد که قصد ترک تیمش را ندارد.

پیرلو هیچ جا نمی رود

به گزارش جام جم ورزشی، آندره آ پیرلو در پاسخ به شایعات پیرامون جدایی اش از یوونتوس اظهار داشت که نمی خواهد از این تیم برود. وی نه تنها تصمیمی برای خداحافظی از یوونتوس ندارد بلکه در 36 سالگی به بازی کردن در یورو 2016 با تیم ملی فوتبال ایتالیا فکر می کند. پیش از این اخباری مبنی بر پیوستن وی به السد قطر و یا رفتن به لیگ حرفه ای آمریکا به گوش می رسید که همگی تکذیب شد. گویا پیرلو قصد دارد فوتبال خود را در یوونتوس به پایان ببرد.

از جمع بازیکنان تیم یوونتوس احتمال جدایی آرتورو ویدال، موراتا و پل پوگبا هم می رود که در صورت جدایی این ستاره ها بانوی پیر تورین با بحرانی جدی روبرو خواهد شد.

منبع: سایت گل

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر