رویا میرعلمی، بازیگر نقش زیبا در سریال شمعدونی در همان قسمت اول سریال پایش شکست و بعد از آن با عصا حرکت می‌کند. این شکستگی ساختگی و بر اساس داستان نیست بلکه پای میرعلمی واقعا سر صحنه دچار آسیب شده اما او به بازی‌اش در سریال ادامه داده و سروش صحت بر اساس این اتفاق واقعی برای این شخصیت داستان نوشته است.
کد خبر: ۷۹۷۱۲۲

میرعلمی درباره نقش زیبا به ایسنا گفت: زیبا شخصیتی طنز دارد اما واقعیت این است که نقش‌های طنز برای خانم‌ها جای کار زیادی ندارد.از ابتدا به من گفته شد که زیبا بیشتر تیپ است و من باید این تیپ را با بیان و رفتارهای خاصی اجرا می‌کردم. زیبا بشدت رک، صادق و برون‌گراست و چیزی برای پنهان کردن ندارد اما هر چه داستان جلوتر برود خلوت‌های زیبا بیشتر دیده خواهد شد. به نظرم او نماینده بخشی از زنان جامعه است.

میرعلمی در پاسخ به این پرسش که برخی بر این باورند که شمعدونی بدآموزی دارد، گفت: طنز و کمدی بزرگنمایی رفتارهای برونی جامعه و افراد و منتقد آنهاست اما واقعیت این است که در کشور ما مردم نقد را تاب نمی‌آورند برای همین می‌گویند شمعدونی بدآموزی دارد چون بخشی از رفتار آدم‌ها را بزرگ کرده و به خود آنها نشان می‌دهد. بازیگر نقش زیبا بر این باور است که امروزه مردم دستشان در انتخاب برنامه‌هایی که اوقاتشان را پر کند باز است و اگر از سریالی خوششان نیاید آن را تماشا نمی‌کنند .جذاب شدن یک اثر تلویزیونی به مسئولیت‌پذیری و خلاقیت سازندگان آن برمی‌گردد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها