jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۹۷۱۲۲ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

رویا میرعلمی، بازیگر نقش زیبا در سریال شمعدونی در همان قسمت اول سریال پایش شکست و بعد از آن با عصا حرکت می‌کند. این شکستگی ساختگی و بر اساس داستان نیست بلکه پای میرعلمی واقعا سر صحنه دچار آسیب شده اما او به بازی‌اش در سریال ادامه داده و سروش صحت بر اساس این اتفاق واقعی برای این شخصیت داستان نوشته است.

میرعلمی درباره نقش زیبا به ایسنا گفت: زیبا شخصیتی طنز دارد اما واقعیت این است که نقش‌های طنز برای خانم‌ها جای کار زیادی ندارد.از ابتدا به من گفته شد که زیبا بیشتر تیپ است و من باید این تیپ را با بیان و رفتارهای خاصی اجرا می‌کردم. زیبا بشدت رک، صادق و برون‌گراست و چیزی برای پنهان کردن ندارد اما هر چه داستان جلوتر برود خلوت‌های زیبا بیشتر دیده خواهد شد. به نظرم او نماینده بخشی از زنان جامعه است.

میرعلمی در پاسخ به این پرسش که برخی بر این باورند که شمعدونی بدآموزی دارد، گفت: طنز و کمدی بزرگنمایی رفتارهای برونی جامعه و افراد و منتقد آنهاست اما واقعیت این است که در کشور ما مردم نقد را تاب نمی‌آورند برای همین می‌گویند شمعدونی بدآموزی دارد چون بخشی از رفتار آدم‌ها را بزرگ کرده و به خود آنها نشان می‌دهد. بازیگر نقش زیبا بر این باور است که امروزه مردم دستشان در انتخاب برنامه‌هایی که اوقاتشان را پر کند باز است و اگر از سریالی خوششان نیاید آن را تماشا نمی‌کنند .جذاب شدن یک اثر تلویزیونی به مسئولیت‌پذیری و خلاقیت سازندگان آن برمی‌گردد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر