jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۹۰۱۴۶   ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۷:۰۵

جام جم ورزشی: دوران حضور استیون جرارد در لیورپول به سر آمد. او تنها چند هفته دیگر در این تیم بازی می کند.

غمگین ترین کاپیتان دنیا +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، بعد از آن جرارد با خانواده اش به آمریکا می رود تا از فصل آینده در لیگ حرفه ای فوتبال این کشور بازی کند. جرارد از سال 98 برای لیورپول بازی می کند و در این مدت هر چند با این تیم به قهرمانی در جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا رسید اما هرگز قهرمانی در لیگ برتر انگلیس را تجربه نکرد. جرارد در آخرین فصل حضور خود در لیورپول نیز دیگر شانسی برای کسب جام ندارد تا با شرایط غم انگیزی این تیم را ترک کند. لیورپول از دور رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در همان مرحله گروهی کنار رفت، در لیگ برتر نیز شانسی برای قهرمانی ندارد و دو روز پیش نیز با شکست مقابل آستون ویلا از رسیدن به فینال جام حذفی هم بازماند. اما جرارد با انگیزه زیادی به آینده نگاه می کند. او می گوید در کنار همسر و سه دختر زیبایش بسیار خوشبخت است و دلیلی ندارد احساس غم و غصه کند. اما واقعیت این است که جرارد آنطور که می خواست از لیورپول جدا نمی شود و این موضوع خیلی مهمی برای او بود.

چهره مغموم کاپیتان لیورپولی ها را پس از شکست تیمش در جام حذفی می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها