jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۸۹۳۷۸   ۳۰ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۹:۱۶

جام جم ورزشی: دوران پیتر چک دروازه بان اهل چک در لیورپول به سر آمد.

پیتر چک در راه لیورپول

به گزارش جام جم ورزشی ، پس از پیوستن دروازه بان جوان و آماده ای به نام تیبوت کورتوآ به چلسی دوران چک که یکی از اسطوره های چلسی محسوب می شود در این تیم به سر آمد. او با وجود دروازه بان آماده ای به نام کورتوآ دیگر جایی در چلسی ندارد و اخباری مبنی بر خروج وی از چلسی شنیده می شود.

براساس گزارشی که روزنامه سان منتشر کرد، چک تابستان اقدام به ترک چلسی خواهد کرد. اما برخلاف تصورات قبلی از انگلیس خارج نخواهد شد. زیرا لیورپول قصد به خدمت‌گیری این دروازه‌بان را دارد.

براساس اعلام نشریه انگلیسی، آنفیلدی‌ها در حال برنامه‌ریزی در این زمینه بوده و می‌‌خواهند به صورت قرضی وی را از تیم مورینیو در اختیار بگیرند.

در شرایط کنونی آرسنال دیگر تیم انگلیسی است که خواهان همکاری با گلر 32 ساله چک‌ها است. وی همچنین نامش در لیست خرید آ.اس.رم و اینترمیلان ایتالیا نیز بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها