jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۸۹۲۳۴ ۳۰ فروردين ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

مرد معتاد که پس از قتل پدرزنش با ضربه‌های تبر، همسر و مادرزنش را زخمی کرده بود، به تشریح جنایت خود پرداخت.

به گزارش جام‌جم، نیمه شب بیست و دوم فروردین امسال مردی با پلیس شهرستان ریگان استان کرمان تماس گرفت و از حمله جوانی با تبر به خانه همسایه‌شان در یکی از روستاهای اطراف این شهر خبر داد.

ماموران با اعزام به محل، در تحقیق از همسایه‌ها متوجه شدند، داماد سی و یک ساله این خانواده پس از حمله به خانواده همسرش، آنها را با ضربه‌های تبر مجروح و فرار کرده است.مجروحان به بیمارستان منتقل شدند اما پدر خانواده بر اثر شدت جراحات جان باخت.ماموران، مخفیگاه‌های احتمالی متهم فراری را به طور نامحسوس زیر نظر گرفتند و اطلاع یافتند قاتل فراری در خانه یکی از دوستانش در شهرستان میبد استان یزد پنهان شده است که در ادامه راهی میبد شده و او را دستگیر کردند.متهم با انتقال به پلیس آگاهی، در بازجویی به این جنایت هولناک اعتراف کرد و گفت: اعتیادم باعث اختلاف من و خانواده همسرم شده بود. همسرم چند روز قبل از حادثه قهر کرد و به خانه والدینش رفت. شب حادثه تبری را برداشته و به خانه والدین همسرم رفتم.وی ادامه داد: پدرزنم از من خواست اعتیادم را ترک کنم تا اجازه دهد دخترش به خانه‌ام بازگردد که با او دعوایم شد و پدرزنم را با تبر زخمی کردم. بعد هم به همسرم و مادرزنم حمله و آنها را هم مجروح کردم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

عصر پنجشنبه است. بخار سوپ شلغم، فضای خانه را پر کرده است. جعبه ابزار وسط است. سه‌چهارتا کار کوچک خرده ریزه در خانه باید انجام بدهم. رگلاژ کردن در کابینت‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر