jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۸۶۴۰۱ ۲۲ فروردين ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

با درخواست باشگاه رئال‌مادرید مبنی بر بخشش کارت زرد کریستیانو رونالدو موافقت شد و این بازیکن می‌تواند امروز و در دیدار با ایبار به میدان برود. رونالدو در دیدار با رایو به دلیل خطای بازیکن حریف در محوطه جریمه روی زمین افتاد، اما داور مسابقه، این کار رونالدو را تمارض برای گرفتن پنالتی دانست و به او کارت زرد نشان داد.

این، پنجمین کارت رونالدو بود که کریستیانو را به شکل خودکار از دیدار بعدی رئال محروم می‌کرد. در ابتدا قرار بود رئال برای بخشش رونالدو درخواست ندهد، اما با آسیب‌دیدگی گرت بیل و محرومیت تونی کروس و خامس رودریگس از دیدار بعدی رئال‌مادرید، سران این باشگاه برای بخشیده شدن رونالدو درخواست دادند که با موافقت سران برگزاری لیگ همراه شد.‌/ ‌ساکرنت

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر