jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۶۷۹۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۸

جام جم ورزشی: یک بلژیکی جوان و آماده باعث شده تا یک چک تبار با تجربه به پایان راه در چلسی نزدیک شود.

پتر چک در پایان راه با چلسی

به گزارش جام جم ورزشی ، پتر چک سال هاست حراست از دروازه چلسی را بر عهده دارد. این دروازه بان اهل چک دلش می خواست فوتبال خود را در این باشگاه آبی پوش لندنی به پایان ببرد اما گویا هرگز به این آرزوی خود نمی رسد. در ابتدای فصل 2015-2014 تیبوت کورتوآ سنگربان جوان تیم ملی فوتبال بلژیک از آتلتیکومادرید به چلسی پیوست . این دروازه بان آماده به سرعت توانست به دروازه چلسی راه یابد تا پس از سال ها پتر چک نیمکت نشین شود.

اکنون خبر می رسد پتر چک در آستانه جدایی از چلسی قرار دارد و به عبارتی در پایان این فصل از رقابت های لیگ برتر انگلیس برای همیشه از چلسی جدا می شود. مشخص نیست که چک به کدام تیم خواهد رفت اما چهار گزینه پیش روی او وجود دارد. یکی از پیشنهادات مربوط می شود به ساوتهمپتون. گزینه دوم از سری آ ایتالیا است که البته هنوز نام تیم فاش نشده. بازگشت به کشور خودش و حضور در لیگ حرفه ای آمریکا اخبار دیگری هستند که پیش روی پتر چک قرار دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر