jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۷۷۴۹۸۹   ۰۸ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۷:۱۹

جهاد حسنین مدیر سازمان تحقیق درخصوص جنایت های گروه داعش اعلام کرد: گروه تروریستی داعش چهار نفر را زنده زنده در آتش سوزاند.

داعش ۴ نفر را آتش زد

به گزارش پایگاه خبری مصراوی، به گفته وی این افراد از مشارکت در عملیات تخریب موزه باستانی شهر موصل خودداری کردند.

گروه تروریستی داعش در هفته های اخیر پس از آتش زدن معاذ الکساسبه خلبان اسیر اردنی، اعدام به وسیله آتش زدن را افزایش داده است و تلاش می کند با انتشار تصاویر این اعدام ها ایجاد رعب و وحشت کند. (واحد مرکزی خبر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها