jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۷۴۶۱۳   ۰۷ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

مدیر مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری از برگزاری مراسم یادبود هفت شاعر درگذشته طی سال‌های اخیر، به مناسبت سالگرد درگذشت مرحوم نصرالله مردانی خبر داد.

علیرضا قزوه به فارس گفت: روز شنبه نهم اسفند همزمان با سالگرد نصرالله مردانی مراسمی در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

او توضیح داد: به مناسبت سالگرد درگذشت مرحوم نصرالله مردانی و به همت مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری و همکاری بخش فرهنگی آستان قدس رضوی، مراسم یادبودی برای هفت خانواده شاعران و نویسنده فقید، در جوار حرم رضوی برپا می‌شود.

در این مراسم قرار است خانواده هفت شاعر و نویسنده از جمله مرحوم نصرالله مردانی، احمد زارعی، امیرحسین فردی، حسین حداد، شاهرخ اورامی، تیمور ترنج، مشفق‌کاشانی و دیگر شاعران و نویسندگان درگذشته حضور یابند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

شیوع ویروس کرونا در کشور براساس آنچه اپلیکیشن ماسک نشان می‌دهد این روزها در حال فروکش کردن است، طوری که تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی به 238شهر و تعداد شهرهای زرد به 136شهر افزایش یافته‌است، ضمن این‌که 17شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند و تنها 57 شهر رنگ قرمز کرونایی دارند.

شاعری که پدیده شد

شاعری که پدیده شد

جنوب ایران و به ویژه فارس و بوشهر همواره یکی از قطب‌ های شعری کشور بوده است. ادیبان این بخش از ایران‌ زمین در جریان‌ سازی شعر انقلاب نیز نقش بسزایی داشته‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها