jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۱۹۳۹   ۲۹ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۹:۵۲

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز

آسیا نفتی شد +تصاویر

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز بیست و نهم بهمن ماه را اینجا ببینید.

آسیا نفتی شد +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، روز گذشته نفت تهران با غلبه بر الجیش قطر برای نخستین بار در تاریخ جواز حضور در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را به دست آورد. تیتر چند روزنامه ورزشی به این موضوع اختصاص دارد، تیترهایی که برخی از آنها تکرار هستند. دو روزنامه با تیتر "آسیا نفتی شد" به پیروزی نفت مقابل حریف قطری پرداخته اند. البته برخی دیگر از روزنامه ها ترجیح می دهند حمید درخشان را همچنان تیتر یک خود داشته باشند، مربی ای که گفته می شود دیدار با نفت آخرین حضور او بر روی نیمکت سرخ هاست و پس از آن او جای خود را به برانکو ایوانکوویچ می دهد. افشین قطبی نیز در گفت و گو با روزنامه خبر ورزشی ادعایی بزرگ را مطرح می کند ، ادعایی مبنی بر اینکه "تا فینال آسیا به پرسپولیس برنامه داده ام!"

عناوین و تیترهای روزنامه های ورزشی را در ادامه می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها