jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۷۱۴۲۵ ۲۸ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

رئیس پلیس فتای کرمان از دستگیری پسری که در پوشش دختر، اقدام به برقراری ارتباط و سپس مزاحمت برای خانم‌ها می‌کرد، خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فتای استان کرمان، سرهنگ کامبیز اسماعیلی افزود: چند روز پیش زنی با حضور در پلیس فتای کرمان از مردی به اتهام مزاحمت‌های اینترنتی شکایت کرد.

در تحقیقات اولیه ازشاکی معلوم شد، مزاحم اینترنتی ابتدا در پوشش یک دختر در یکی از شبکه‌های اجتماعی تلفن‌همراه با شاکی دوست شده و در ادامه این ارتباط، تعدادی عکس و اطلاعات خصوصی بین آنان رد و بدل شده است.

وی یادآور شد:پس از مدتی هویت واقعی مزاحم که لومی‌رود، او شاکی را تهدید می‌کند در صورت قطع ارتباط تصاویر وی را در فضای مجازی منتشر خواهد کرد.با طرح این شکایت، تیمی از کارآگاهان پلیس فتا با اقدامات پلیسی، متهم را شناسایی و دستگیر کردند.

متهم پس از دستگیری به بزه انتسابی اعتراف و انگیزه خود را از این کار کنجکاوی و سرگرمی اعلام کرد. ‌‌

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر