jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۶۸۰۶۵   ۱۹ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۱:۲۳

جام جم ورزشی: آقای گل جام جهانی پای شکسته شده را خود گچ گرفت.

پای ستاره در گچ + عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، خامس رودریگوئز ستاره تیم ملی فوتبال کلمبیا و باشگاه رئال مادرید اسپانیا تا دو ماه نمی تواند فوتبال بازی کند. انتشار خبر دوری 2 ماهه جیمز رودریگز ستاره کلمبیایی رئال مادرید و همچنین انتشار تصاویر وی در حالی که پای خود را گچ گرفته و با عصا راه می رود باعث نگرانی رئالی ها شده است . خامس در دیدار رئال با ویارئال در لالیگا به شدت مصدوم شد و مجبور شد پای مصدوم خود را به تیغ جراحان بسپارد.

این نخستین تصاویر از او پس از عمل جراحی ای است که او را دو ماه از میادین دور نگه می دارد:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها