jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۳۶۱۲   ۰۶ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۱:۴۴

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز

ای اف سیرک! +تصاویر

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز ششم بهمن ماه را اینجا ببینید.

ای اف سیرک! +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، رد اعتراض ایران به بازیکن دوپینگی عراق از سوی ای اف سی خبر بسیار مهمی بود که در رسانه های خارجی و داخلی سر و صدای زیادی به پا کرد. حال در این میان فدراسیون فوتبال ایران و اهمال کاری اش مقصراصلی شناخته شده است. از سویی دیگر برخی از روزنامه نفوذ عرب ها در ای اف سی را دخیل می دانند و روزنامه هدف به همین دلیل تیتر زده :"ای اف سیرک!". این موضوع در کنار پیام کنایه آمیز و تند و تیز فرهاد مجیدی و البته احتمال حضور آندرانیک تیموریان در قطر به تیتر نخست روزنامه های ورزشی امروز تبدیل شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر