jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۳۲۳۰   ۰۵ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۷

جام جم ورزشی: همه انتظار داشتند کاپیتان نکونام در جام ملتهای آسیا رکورد بازی های ملی علی دایی رابشکند ، هر چند نکو با دایی مساوی کرد اما موفق به عبور از او نمی شد.

رکورد علی دایی چه می شود؟

به گزارش جام جم ورزشی ، اعتراض ایران به ای اف سی رد شد تا عراق به نیمه نهایی برود و ایران برای امشب بار سفر ببندد. یک نکته مهم دراین میان فراموش شده است. پیش از آغاز جام ملت های اخبار و گزارش های زیادی درباره این بود که نکونام رکورد بازی های ملی دایی را می شکند. دایی 149 بازی ملی در کارنامه دارد و نکونام نیز در دیدار با عراق به این تعداد بازی رسید. در حالی که نکونام تنها یک قدم تا شکستن این رکورد فاصله داشت همه چیز در ضربات پنالتی به هم ریخت؟ حالا یکی از مهم ترین سوال ها درباره تیم ملی مربوط به جواد نکونام می شود. این هافبک 35 ساله که اتفاق عملکرد خوبی در جام ملت ها داشت باز هم در تیم ملی فوتبال ایران دیده می شود یا اینکه غزل خداحافظی را با پیراهن تیم ملی می خواند؟ او رکورد دایی را بالاخره می شکند؟ قابل پیش بینی است نکونام به دلیل حذف تیم ملی یکی از سیبل های انتقاد خواهد بود و در صورت اصرارش برای حضور در تیم ملی به این متهم می شود که نه برای تیم ملی که برای شکستن یک رکورد در تیم ملی فوتبال ایران مانده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها