jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۳۲۳۰   ۰۵ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۷

جام جم ورزشی: همه انتظار داشتند کاپیتان نکونام در جام ملتهای آسیا رکورد بازی های ملی علی دایی رابشکند ، هر چند نکو با دایی مساوی کرد اما موفق به عبور از او نمی شد.

رکورد علی دایی چه می شود؟

به گزارش جام جم ورزشی ، اعتراض ایران به ای اف سی رد شد تا عراق به نیمه نهایی برود و ایران برای امشب بار سفر ببندد. یک نکته مهم دراین میان فراموش شده است. پیش از آغاز جام ملت های اخبار و گزارش های زیادی درباره این بود که نکونام رکورد بازی های ملی دایی را می شکند. دایی 149 بازی ملی در کارنامه دارد و نکونام نیز در دیدار با عراق به این تعداد بازی رسید. در حالی که نکونام تنها یک قدم تا شکستن این رکورد فاصله داشت همه چیز در ضربات پنالتی به هم ریخت؟ حالا یکی از مهم ترین سوال ها درباره تیم ملی مربوط به جواد نکونام می شود. این هافبک 35 ساله که اتفاق عملکرد خوبی در جام ملت ها داشت باز هم در تیم ملی فوتبال ایران دیده می شود یا اینکه غزل خداحافظی را با پیراهن تیم ملی می خواند؟ او رکورد دایی را بالاخره می شکند؟ قابل پیش بینی است نکونام به دلیل حذف تیم ملی یکی از سیبل های انتقاد خواهد بود و در صورت اصرارش برای حضور در تیم ملی به این متهم می شود که نه برای تیم ملی که برای شکستن یک رکورد در تیم ملی فوتبال ایران مانده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها