jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۵۴۰۷   ۱۳ دی ۱۳۹۳  |  ۱۵:۰۵

جام جم ورزشی: سرمربی ایتالیایی رئال مادرید چهره خاصی دارد. او همیشه با یک ابرو که بالا انداخته با حالتی طلبکارانه با خبرنگاران و شاگردانش صحبت می کند.

راز ابروی کارلو +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، در چهره آنچلوتی یک حالت خاص وجود دارد، حالتی که نشان می دهد او چقدر در صحبت هایش جدی است و البته چقدر حالت طلبکارانه دارد. البته صورت او رازی دارد که مدتی پیش از آن پرده برداشته شد. فکر می کنید چرا همیشه و در هر حالتی آنچلوتی یک ابروی خود را بالا می اندازد؟! شاید کمتر کسی دلیل تفاوت در حالت ابروی چپ و راست کارلو آنچلوتی را بداند اما گشت‌وگذاری در اینترنت به شما خواهد گفت که ظاهراً کارلتو در سنین نوجوانی با یک موتور وسپا تصادف می‌کند که همین مسئله ابروی او را به این حالت در‌آورده است. آنچلوتی گاهی اوقات ابروی راست خود را به عمد بالا می‌برد تا 2 ابرویش متقارن و یک شکل به نظر برسند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر