jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۵۴۰۷   ۱۳ دی ۱۳۹۳  |  ۱۵:۰۵

جام جم ورزشی: سرمربی ایتالیایی رئال مادرید چهره خاصی دارد. او همیشه با یک ابرو که بالا انداخته با حالتی طلبکارانه با خبرنگاران و شاگردانش صحبت می کند.

راز ابروی کارلو +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، در چهره آنچلوتی یک حالت خاص وجود دارد، حالتی که نشان می دهد او چقدر در صحبت هایش جدی است و البته چقدر حالت طلبکارانه دارد. البته صورت او رازی دارد که مدتی پیش از آن پرده برداشته شد. فکر می کنید چرا همیشه و در هر حالتی آنچلوتی یک ابروی خود را بالا می اندازد؟! شاید کمتر کسی دلیل تفاوت در حالت ابروی چپ و راست کارلو آنچلوتی را بداند اما گشت‌وگذاری در اینترنت به شما خواهد گفت که ظاهراً کارلتو در سنین نوجوانی با یک موتور وسپا تصادف می‌کند که همین مسئله ابروی او را به این حالت در‌آورده است. آنچلوتی گاهی اوقات ابروی راست خود را به عمد بالا می‌برد تا 2 ابرویش متقارن و یک شکل به نظر برسند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها