jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۳۲۷۹   ۰۷ دی ۱۳۹۳  |  ۲۰:۰۹

جام جم ورزشی: وفادارترین سربازهای دنیای فوتبال شاید روزی و در جایی مجبور شوند کاری کنند که قبلا در تصورشان هرگز نمی‌گنجیده است.

غم‌انگیزترین گل سال +عکس

به گزارش جام جم ورزشی، این سربازها در ذهن خود هیچ باشگاهی به غیر از باشگاه کنونی خود تصور نمی‌کنند اما گاهی اوقات پیش می آید که همین وفادارها مجبور می‌شوند باشگاه خود را ترک کنند، در ادامه مقابل تیم سابق خود قرار بگیرند و بدتر از آن به تیم محبوب خود گل بزنند، اتفاقی که برای فرانک لمپارد بازیکن سابق چلسی افتاد. لمپارد یکی از اسطوره‌های چلسی به شمار می رود، اسطوره ای که تمام اتفاقات ممکن را با این باشگاه آبی پوش لندنی به دست آورد اما در پایان فصل گذشته مجبور شد تیم خود را ترک کند و به نیوریورک سیتی برود. لمپارد وقتی دوباره بر سر زبان ها افتاد که بدون حتی انجام یک بازی برای نیویورک سیتی به طور قرضی به منچسترسیتی فرستاده شد تا در یکی از بازی های لیگ برتر مقابل تیم سابق خود چلسی قرار بگیرد. چلسی و منچسترسیتی یک بر یک مساوی کردند و گل تساوی بخش سیتی را کسی نزد جز لمپارد، لمپاردی که پس از گلزنی بسیار ناراحت به نظر می رسید و از هم تیمی هایش هم درخواست کرد به هیچ عنوان شادی نکنند. این غم انگیزترین گل سال بود و این هم متفاوت ترین واکنش پس از گلزنی:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها