jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۸۶۳۲   ۲۲ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۰۵

جام جم ورزشی: مهاجم ایرانی اوساسونا روزهای خوبی را در این تیم سپری نمی کند.

روزهای بد کریم در پامپلونا

به گزارش جام جم ورزشی ، کریم انصاری فرد بعد از پایان جام جهانی پایش را در یک کفش کرد که حتما باید امسال لژیونر شود.

او که دیگر دوست نداشت در ایران فوتبال بازی کند، از بین پیشنهادهای خارجی که داشت، نهایتا پیشنهاد اوساسونا را قبول کرد تا کنار جواد نکونام باشد و در غربت احساس تنهایی نکند.

در روزهای اولی که انصاری فرد به اوساسونا پیوسته بود، جواد نکونام در مصاحبه های مختلفش روی گلزنی انصاری فرد مانور زیادی کرده بود و به هواداران تیمش وعده گلزنی کریم را داده بود.

اما کریم حداقل فعلا شرایط خوبی در اوساسونا ندارد. او تنها 5 بازی برای تیمش انجام داده و هنوز گلی نزده است. به نظر می رسد مصدومیت و عدم آشنایی با فضای فوتبال اروپا باعث شده که کریم هنوز نتوانسته باشد خودش را به عنوان بازیکنی نشان دهد که زمانی فیفا از او به عنوان یکی از استعدادهای فوتبال جهان نام برده بود. باید دید او در ادامه فصل می تواند دوباره همان انصاری فرد سابق شود یا نه.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها