jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۴۳۷۰۶   ۰۸ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۰۵

فیلم ده‌نمکی، بعد از جشنواره فجر جلوی دوربین می‌رود

آغاز پیش تولید فیلم «رسوایی 2»

جلوه‌های ویژه «رسوایی 2» به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی مسعود ده‌نمکی، پیش از شروع فیلمبرداری آغاز شد.

آغاز پیش تولید فیلم «رسوایی 2»

به دلیل داشتن پروسه طولانی، ساخت جلوه‌های ویژه کامپیوتری این فیلم سینمایی، زود‌تر از فیلمبرداری آغاز شده است. ششمین فیلم مسعود ده‌نمکی، بعد از جشنواره فیلم فجر، جلوی دوربین خواهد رفت. پیش‌تولید «رسوایی 2» از اول آذر شروع شده است و ده‌نمکی مشغول انتخاب عوامل است. از میان عوامل این پروژه تاکنون، حضور فرشاد گل‌سفیدی به‌عنوان مدیر فیلمبرداری و مجتبی امینی به عنوان مدیر تولید قطعی شده است.
«رسوایی ۲» که قرار است فیلمی با مضمونی عرفانی/ اخلاقی و داستانی تخیلی باشد؛ نگارش فیلمنامه‌اش به تازگی پایان یافته است. عمده‌ لوکیشن‌های این فیلم در تهران خواهد بود.
«رسوایی2» در یک شهر فرضی اتفاق می‌افتد و نقدی اجتماعی به جامعه شهری دارد. ظاهراً فیلم به دلیل داستان تخیلی خاص‌اش با جلوه‌های ویژه زیادی همراه خواهد بود.
ده‌نمکی اولین بار در یک برنامه تلویزیونی از ساخت «رسوایی 2» خبر داد. او ششمین فیلم بلند سینمایی‌اش را بر اساس نظرسنجی از مردم درباره ساخت و عدم ساخت این فیلم، آماده می‌کند. طبق اطلاعات موجود، 90درصد شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی، خواستار ساخت قسمت دوم رسوایی شده بودند.
این فیلم 4 تا 5 بازیگر اصلی دارد، اما پر هنرور است و ترکیب بازیگرانش به نسبت قسمت اول، کاملاً عوض می‌شود. هنوز هم هیچ قراردادی با بازیگران این فیلم بسته نشده است.
شورای صدور پروانه‌ فیلمسازی 35میلیمتری در جلسه‌ فوق‌العاده یکشنبه 6 مهر با صدور مجوز ساخت «رسوایی 2» به نویسندگی، تهیه کنندگی وکارگردانی مسعود ده‌نمکی موافقت کرد. (روزنامه صبا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها