jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۳۶۳۲   ۰۸ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۹

جام جم ورزشی: کریکت بازی که در جریان یک مسابقه بر اثر برخورد توپ به سرش به کما رفته بود روز گذشته در بیمارستان درگذشت.

مرگ غم انگیز یک کریکت باز+عکس

به گزارش جام جم ورزشی، این کریکت بازی استرالیایی که فیلیپ هوگز نام داشت و 25 ساله بود در جریان یک مسابقه در لیگ استرالیا دچار حادثه شد. در جریان مسابقه تیم جنوب استرالیا با تیم جنوب ولز هوگز در اثر برخورد توپ به سرشاز هوش رفت. این بازیکن 25 ساله بلافاصله به بیمارستان منتقل شد و مورد عمل جراحی قرار گرفت. تلاش پزشکان برای نجات جان این ورزشکار فایده ای نداشت و وی چند روز پس از جدال با مرگ در نهایت تسلیم شد. البته زمانی که وی به کما رفت پزشکان اعلام کرده بودند که نمی توانند برای وی کاری انجام دهند.

مایکل کلرک یکی از هم تیمی های هوگز در جریان کنفرانس مطبوعاتی در حالی که می گریست اظهار داشت بدون دوست و هم تیمی اش دیگر تمایلی برای کریکت بازی کردن ندارد.

او در تیم باشگاهی اش پیراهن شماره 64 را می پوشید که این شماره پس از مرگ دلخراش هوگز برای همیشه بازنشسته شد.

در تصویر زیر هوگز را اندکی پس از برخورد شدید توپ با سرش می بینید. شاید هیچکدام از هم تیمی هایش گمان نمی کردند این حادثه منجر به مرگ هم تیمی شان شود:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها