نرخ دلار آزاد 3260 تومان شد

جدول قیمت سکه و ارز

رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر از افزایش تقاضای خرید در بازار سکه و طلا در روز جاری خبر داد و گفت: قیمت سکه تمام امروز 10 هزار تومان افزایش یافت و بر این اساس حباب منفی قیمت سکه از بین رفت و نرخ واقعی شد.
کد خبر: ۷۴۲۴۵۶
حباب منفی قیمت سکه ترکید

محمد کشتی آرای در مورد وضعیت بازار سکه و طلا پس از اعلام نتایج مذاکرات اخیر هسته‌ای، گفت: در چند روز گذشته وضعیت بازار طبیعی بود و میزان تقاضا برای خرید در بازارهای سکه و طلا کاهش یافته بود و به نظر می رسید که بازار در انتظار اعلام نتایج مذاکرات بوده است.

رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر افزود: از روز گذشته تاکنون تقاضا در بازار سکه و ارز افزایش یافته و باعث شده است که تا حدودی قیمت سکه و طلا افزایش یابد.

وی از افزایش قیمت حدود 10 هزار تومانی سکه تمام بهار آزادی امروز نسبت به روز گذشته خبر داد و گفت: حباب منفی قیمت سکه امروز از بین رفت و نرخ سکه ها واقعی شد، همچنین قیمت هر گرم طلای 18 عیار هم امروز 1000 تومان گران شده است.

کشتی آرای همچنین افزود: وضعیت قیمت طلا در بازارهای جهانی تغییر عمده ای نداشته است.

رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر در مورد تاثیر افزایش قیمت دلار در روز جاری بر نرخ سکه و طلا گفت: طبیعتا وقتی قیمت ارز افزایش یابد، نرخ آن بر روی قیمت طلا و سکه هم تاثیرگذار است. (مهر)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها