jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۲۳۹۵   ۰۴ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۱۴

جام جم ورزشی: محسن چگینی، تهیه‌کننده سریال "پژمان" از آغاز ساخت سری دوم این مجموعه در گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

«پژمان 2» در راه است

پخش سریال "پژمان" تابستان سال گذشته در 26 قسمت 40 دقیقه‌ای توانست مخاطبان زیادی را با خود همراه کند و همین اتفاق باعث شد تا ساخت نسخه سینمایی و سری دوم این مجموعه تلویزیونی نیز در دستور کار سازندگان آن قرار بگیرد.

محسن چگینی در این باره گفت: مراحل نگارش فیلم سینمایی و سریال "پژمان" به طور همزمان توسط پیمان قاسم خانی و مهراب قاسم خانی در حال انجام است.

وی افزود: این سریال برای شبکه سه سیما تولید خواهد شد و در ساخت فیلم سینمایی "پژمان" نیز این شبکه مشارکت خواهد داشت. همچنین سریال در 30 قسمت تهیه می شود.

چگینی درباره آخرین وضعیت تولید "شمعدانی"، سریال جدید سروش صحت نیز اظهار کرد: تصویربرداری حدود هشت قسمت از این سریال باقی مانده است. سکانس‌های مربوط به باغ وحش تهران را ضبط کرده‌ایم و در حال حاضر گروه مشغول ضبط در شهرک چشمه هستند و بعد از آن سکانس‌هایی از بیمارستان و بانک ضبط می‌شود و در ادامه دوباره به لوکیشن اصلی‌مان یعنی خانه قیطریه بازمی‌گردیم.

"شمعدانی" به کارگردانی سروش صحت در 50 قسمت 45 دقیقه ای تولید می شود.

(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها