jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۳۸۷۷۳   ۲۵ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

سه مرد تبهکار که در پوشش راننده تاکسی، زن جوانی را ربوده و در جاده تلو مورد آزار و اذیت قرار داده بودند، پس از دستگیری به جنایت سیاه خود اعتراف کردند.

به گزارش جام‌جم، رسیدگی به این پرونده همزمان با شکایت زن جوانی در اداره شانزدهم پلیس آگاهی در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

زن بیست و هفت‌ساله در شکایت خود گفت: صبح سوم آبان برای رفتن به محل کارم در فلکه چهارم تهرانپارس سوار یک تاکسی پژوی زردرنگ شدم که سه نفر سرنشین خودرو بودند. هنوز لحظه‌ای از سوار شدنم نگذشته بود که راننده به سمت جاده تلو تغییر مسیر داد. وقتی به راننده اعتراض کردم، دو سرنشین دیگر خودرو شروع به کتک زدن من کردند.

راننده نیز چاقویی را به سرنشین عقب داد و تهدید کرد اگر سر و صدا کنم مرا می‌کشند. سرنشینان خودرو پس از سرقت پول، تلفن همراه و طلاهایم در منطقه‌ای خلوت توقف و نقشه شیطانی خود را اجرا کردند.

کارآگاهان با بهره‌گیری از تمامی بانک‌های اطلاعاتی به بررسی وقوع سرقت‌های مشابه با خودروی پژو 405 زردرنگ پرداختند. در ادامه تحقیقات، کارآگاهان به گزارشی از سازمان تاکسیرانی رسیدند که در آن عنوان شده بود که گشت تاکسیرانی حوالی منطقه لشگرک به یک دستگاه خودروی پژو 405 که شماره پلاک آن شخصی بوده اما رنگ زرد آن به رنگ تاکسی شباهت داشته، دستور توقف داده، اما این خودرو از محل متواری شده است.

با به‌دست آمدن شماره پلاک خودروی پژو 405 زردرنگ، بلافاصله آخرین مالک آن به نام هومن بیست و هشت ساله شناسایی شد. شاکی نیز با حضور در اداره شانزدهم، بلافاصله تصویر هومن را به‌عنوان یکی از سه متهم تحت تعقیب شناسایی کرد. هومن بیست و یکم آبان در پاکدشت دستگیر و خودروی پژو 405 زردرنگ نیز از وی کشف و توقیف شد.

متهم پس از دستگیری منکر سرقت و آزار و اذیت قربانی بود، اما پس از مواجهه حضوری با شاکی مجبور به اعتراف شد و دو همدست خود به‌نام‌های ولی سی و دو ساله و حسین بیست و هفت ساله را معرفی کرد. با شناسایی دو متهم دیگر پرونده، این دو نفر نیز در مناطق قیامدشت و پاکدشت دستگیر و برای ادامه تحقیقات به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند. بررسی ارکان هویتی خـــودروی توقیف شده از متهمان نشان داد که رنگ اصلی خودرو، سبز بوده که از سوی مالک آن تغییر داده شده و این خودرو برخلاف تصور شاکی که در تحقیقات اولیه عنوان کرده بود، سوار تاکسی شده، به هیچ عنوان تاکسی نبوده و یک خودروی شخصی بوده است.

تحقیقات برای شناسایی دیگر جرایم احتمالی متهمان در پلیس آگاهی ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر