jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۷۲۰۷   ۲۰ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۳:۴۵

جام جم ورزشی: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در برنامه 90 گفت که با مهاجم معترض تیمش برخورد کرده که این امر صحت ندارد.

مچ گیری درخشان در 90+ سند

حمید درخشان در برنامه 90 مدعی شد که محمد عباس‌زاده بعد از اعتراضش در بازی با کارگر بنه‌گز بوشهر، نیمکت‌نشین شده و در ترکیب اصلی قرار نگرفته است.
او تصریح کرد: «ما با عباس‌زاده هم برخورد کردیم و او را از تیم کنار گذاشتیم. اینگونه نبوده که با بازیکنان خاطی برخورد نکنیم و تنبیه صورت گرفته است.»
این در حالی است که مهاجم معترض سرخپوشان بلافاصله بعد از آن بازی در مصاف با سایپا در ترکیب اصلی پرسپولیس مقابل سایپا قرار گرفت.
تصویر ورود عباس‌زاده و 10 بازیکن دیگر قرمزها به زمین در آن بازی را می‌بینید!


گفتنی است عادل فردوسی پور در جواب اینکه برخورد با عباس زاده صورت گرفته به درخشان تاکید کرد که خروج او از لیست در مقطع کنونی به دلیل مصدومیت است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر