jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۳۶۲۶۸   ۱۸ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۱

جام جم ورزشی: دیوید مویس پس از پشت سر گذاشتن آن فصل وحشتناک و کابوس وار در منچستریونایتد هدایت یک تیم لالیگایی را بر عهده گرفت.

مویس، سرمربی جدید سوسیه داد

به گزارش جام جم ورزشی ، دیوید مویس سرمربی فصل گذشته منچستریونایتد توافق نهایی را باشگاه رئال سوسیه داد انجام داد و رسما به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شد تا فصل جدیدی از دوران مربی گری خود را آغاز کند. رئال سوسیداد با شش امتیاز در رده نوزدهم جدول رده‌بندی لیگا قرار دارد و کاملا خطر سقوط به دسته پایین‌تر را حس می‌کند بنابراین مویس کار بسیار سختی جهت حفظ این تیم در لالیگا دارد. البته هنوز جزئیات قرارداد سوسیداد با دیوید مویس باقی مانده که قرار است امشب نهایی شود و این مربی اسکاتلندی قراردادش را در باشگاه امضا خواهد کرد. او قرار است امشب در ورزشگاه آنوئتا دیدار سوسیداد با آتلتیکو مادرید را از نزدیک تماشا کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها