jamejamclick
کلیک عمومی کد خبر: ۷۲۹۹۸۷   ۲۷ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۵:۵۲

آبتین بهزادی: من از سیستم‌عامل ویندوز 8.1 روی لپ‌تاپ Acer مدل Aspire E1-572G استفاده می‌کنم. پس از به‌روزرسانی درایور گرافیک، هنگام بوت شدن دستگاه با خطا مواجه می‌شوم و سیستم پس از یک ‌بار ری‌استارت شدن بوت می‌شود. لطفا راهنمایی کنید.

پرسش و پاسخ:آبتین بهزادی

آبتین بهزادی: من از سیستم‌عامل ویندوز 8.1 روی لپ‌تاپ Acer مدل Aspire E1-572G استفاده می‌کنم. پس از به‌روزرسانی درایور گرافیک، هنگام بوت شدن دستگاه با خطای VIDEO_DXGKRNL_FATAL_ERROR مواجه می‌شوم و سیستم پس از یک ‌بار ری‌استارت شدن بوت می‌شود. لطفا راهنمایی کنید.

کلیک: متاسفانه شما مدل کارت گرافیک دستگاه را اعلام نکردید. نکته‌ دیگر این‌که مشکل شما پس از به‌روزرسانی ویندوز 8 به 8.1 پیش آمده است یا ویندوز 8.1 در ابتدا روی دستگاه شما نصب بوده است؟ درنهایت این‌که در بیشتر موارد این پیغام زمانی مشاهده می‌شود که دستگاه به حالت Sleep رفته باشد. آیا دستگاه شما پس از خروج از حالت Sleep این پیغام را می‌دهد و باید برای استفاده از آن، عملیات ری‌استارت را به انجام برسانید؟

در بیشتر موارد این مشکل نهایتا به درایورها مربوط است. شما ‌باید یک ‌بار دیگر درایور کارت گرافیک را از سایت اصلی (با برنامه‌های نصب درایور این کار را انجام ندهید) دانلود کرده و نصب کنید. همچنین دیگر درایورها از جمله درایو صدا، شبکه و... را نیز یک‌ بار دیگر به‌روزرسانی کرده یا مجدد نصب کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
باید کار کرد

باید کار کرد

خلوت، مقدمه تفکر است و تفکری مستحسن است که دعوت به خیر کند. اگر امسال که مردم به واسطه شرایط ویژه ناشی از کرونا، مثل سال گذشته بیشتر در خانه‌هایشان هستند، از این فرصت استفاده کنند و در راه خدا و اهل بیت(ع) خادم‌تر باشند، می‌توان گفت این خانه‌نشینی و خلوت، خلوتی مطلوب بوده است.

پلی برای پیروزی

پلی برای پیروزی

۳۳ سال قبل در ۲۹ فروردین ۱۳۶۷، ناوگروهی از نیروی دریایی ارتش در مقابله با ناوگان دریایی آمریکا در آخرین ماه‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، دچار ضربات سنگینی شد.

مدیریت کرونا، ویروسی شد

مدیریت کرونا، ویروسی شد

این روزها شاهد نزاع بین وزیر بهداشت و درمان، سعید نمکی و رئیس‌جمهوری، حسن روحانی در مسائل مربوط به بحران کرونا هستیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر