jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۲۲۵۴   ۰۶ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۶:۰۷

جام جم ورزشی:کمیته انضباطی رای خود را در خصوص درخواست تجدید نظر خواهی ویژه باشگاه استقلال درباره رای سرمربی و مربی این تیم صادر کرد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون، در دیدار استقلال تهران و سپاهان اصفهان که در تاریخ 23 مرداد ماه برگزار شد از سوی کریم بوستانی-مربی استقلال تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داوری صورت گرفت که به تذکر کتبی و30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین امیر قلعه نوعی به دلیل انجام مصاحبه و انتشار مطالبی از طریق سایتهای خبری در خصوص داوری به استناد بند های 2 و 3 ماده 67 به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.در ادامه باشگاه استقلال نسبت به این آرا درخواست اعمال ماده 51 آیین نامه انضباطی و تجدید نظر خواهی ویژه داشت.

کمیته انضباطی پس از بررسی باشگاه استقلال، در خواست تجدید نظر خواهی مذکور را غیر مقدور دانسته و قرار رد صادر کرد. رای صادره قطعی است.

*رای استیناف کمالوند و ورمزیار

رای کمیته استیناف فراز کمالوند و صادق ورمزیار مبنی بر درخواست تعلیق باقیمانده محرومیتشان اعلام شد.

متن رای کمیته استیناف به شرح زیر است:

بر اساس درخواست کمالوند و ورمزیار مبنی بر تعلیق مجازات باقیمانده محرومیت ایشان که از سوی کمیته انضباطی به 24ماه محرومیت از انجام کلیه فعالیت های مرتبط با فوتبال و پرداخت سی میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شده بودند، با توجه به اینکه نامبردگان دو سوم از محرومیتشان را سپری کرده اند و با استناد به ماده های 22 و 29 آیین نامه انضباطی، کمیته استیناف باقیمانده محرومیت کمالوند و ورمزیار را تا 6ماه به حالت تعلیق در می آورد.

رای صادره قطعی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها