jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۱۴۱۳۱   ۱۶ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۹:۰۲

اعضای باند سارقان خودرو دستگیر شدند

سرقت خودرو در چند ثانیه

اعضای باند سارقان خودرو که در چندثانیه خودور‌ها را سرقت و اوراق می‌کردند، از سوی ماموران دستگیر شدند.

سرقت خودرو در چند ثانیه

فرمانده انتظامی شهرستان قیر و کارزین در استان فارس در این باره به جام‌جم گفت: در پی شکایت‌های مردمی در ارتباط با سرقت خودرو‌های پراید در محله‌های تاریک و خلوت موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

سرهنگ حسین مهدوی‌نژاد افزود: با افزایش سرقت‌ها موضوع در ستاد مبارزه با سرقت بررسی شد و با سرنخ‌هایی که از سارقان سابقه‌دار خودرو در بانک اطلاعاتی پلیس به دست آمد، سه سارق حرفه‌ای خودروی شناسایی و با تحت نظر قرار گرفتن این متهمان آنها دستگیر شدند و در بازرسی از مخفیگاه‌شان چهار دستگاه خودرو پراید سرقتی کشف شد.

وی تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان چند پلاک خودرو و مقادیری قطعات و اموال خودروهای مسروقه کشف و تحقیق از متهمان آغاز شد.

سرکرده باند که مردی سی و هشت ساله است در تحقیقات گفت: در زندان با همدستانش آشنا شدم و پس از آزادی خودرو‌های پراید را که در محله‌های خلوت و بدون تجهیزات رها می‌شد شناسایی و در چند ثانیه آنها را سرقت می‌کردیم.پس از سرقت خودرو‌ها را در مخفیگاه خود اوراق و لوازم آن را می‌فروختیم و اسکلت آنها را در حاشیه شهر رها می‌کردیم.

در پی این اعترافات، دستور قضایی برای کشف تعداد خودرو‌های سرقتی صادر شد و متهمان برای ادامه تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفتند.

سرهنگ مهدوی‌نژاد با اشاره به جدی گرفتن هشدارهای پلیسی از سوی شهروندان گفت: از پارک خودرو در محل‌های تاریک خودداری کرده و وسیله نقلیه خود را به تجهیزات ایمنی مجهز کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر