jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۱۲۶۱۴   ۱۱ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۹:۰۱

گزارش تمرین امروز پرسپولیس

پیام صادقیان مصدوم شد

جام جم ورزشی: پیام صادقیان در تمرین امروز پرسپولیس دچار مصدومیت شد.

پیام صادقیان مصدوم شد

تمرین امروز پرسپولیس در ساعت 17:30 دقیقه در ورزشگاه درفشی‌فر آغاز شد. این تمرین که آخرین تمرین سرخ‌پوشان با حضور هواداران و خبرنگاران پیش از بازی مقابل تراکتورسازی برگزار می‌شود با حاشیه‌هایی همراه بود که در زیر می‌خوانید:

* تمرین امروز با صحبت‌های علی دایی برای بازیکنان آغاز شد. سرمربی سرخ‌پوشان حدود 15 دقیقه برای بازیکنان این تیم صحبت کرد.

* علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و مهرداد میناوند و ضیا عربشاهی از پیشکسوتان این باشگاه امروز در محل تمرین سرخ‌پوشان حاضر شدند.

* مهرداد کفشگری زیر نظر پزشک پرسپولیس به تمرینات اختصاصی پرداخت.

* حدود صد هوادار پرسپولیس در تمرین امروز این تیم حضور داشتند که تعدادی از آنها عضو مدرسه فوتبالی بودند که با پیراهن‌های قرمز تمرین امروز شاگردان دایی را از نزدیک تماشا کردند.

* دروازه‌بانان پرسپولیس از ابتدای تمرین زیرنظر بهزاد غلامپور به تمرین پرداختند که البته یک دروازه‌بان جوان هم زیرنظر غلامپور تمرین می‌کرد. گفته می‌شود این دروازه‌بان جوان قرار است جایگزین صفرزایی دروازه‌بان سوم و مصدوم پرسپولیس شود.

* پس از صحبت‌های دایی زیرنظر مولایی مربی بدنساز این تیم بدن‌هایشان را گرم کردند.

* پس از این تمرین بازیکنان زیرنظر مربی بدنساز پرسپولیس به دویدن‌های سرعتی و قدرتی پرداختند که اعضای کادر فنی سرخ‌پوشان این تمرین را زیرنظر داشتند.

* محمدرضا خانزاده تنها غایب امروز پرسپولیس بود چرا که وی در تمرین تیم ملی امید حضور داشت.

* محمد پنجعلی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس امروز با تأخیر در تمرین سرخ‌پوشان حاضر شد.

* محسن خلیلی مهاجم پیشین پرسپولیس که چند روزی را زیرنظر دایی و با سایر بازیکنان این تیم تمرین می‌کرد در تمرین امروز پرسپولیس غایب بود. مهاجم سابق پرسپولیس امروز صبح در ورزشگاه درفشی‌فر حاضر شده بود و به تمرین پرداخته بود.

* بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس پس از تمرینات دویدن سرعتی و قدرتی به کار با توپ پرداختند و کادر فنی پرسپولیس نکات مدنظرشان را به بازیکنان منتقل می‌کردند.

* تمرین امروز پرسپولیس آخرین تمرین این تیم پیش از بازی با تراکتورسازی بود که در حضور خبرنگاران و هواداران برگزار می‌شد.

* در حالی که در اکثر تیم‌ها وظیفه مانع گذاشتن را تدارکاتچیان تیم‌ها انجام می‌دهند اما علی دایی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در قسمتی از زمین خودش این کار را انجام داد تا با این کار انگیزه خاصی به بازیکنان تیمش بدهد.

*پیام صادقیان از ناحیه مچ پا به دلیل تکلی که یکی از بازیکنان روی پایش رفت مصدوم شد به طوری که لنگان لنگان از زمین بیرون رفت.

گفتنی است، تیم فوتبال پرسپولیس روز جمعه در ورزشگاه آزادی به مصاف تراکتورسازی تبریز خواهد رفت.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها